Srpen 2006

Editace10 - Nové fotky

10. srpna 2006 v 9:41
V galerii - My =) fotešky mě a dalších super lidiček -- přídány nové fotky


Super mimčo

10. srpna 2006 v 9:33 Ftípečky

Fuck off

10. srpna 2006 v 9:32 Ftípečky

Editace9 - Nové logo

10. srpna 2006 v 9:31 Editace
Nové logo Respiro ( rubrika Značky/Loga - RESPIRO )


skateboardy

10. srpna 2006 v 9:01 Sk8


Babička

9. srpna 2006 v 16:39 Ftípečky
BABIČKANa starém Bělidle bylo lautr hovno co dělat. Bylo parné nedělní odpoledne. Pes Sultán a Tyrl leželi na zápraží a líně si lízali kulky malaskajíce při tom. Kohout jebal slepici, až z ní lítalo peří. "Skoč pro to pírko Barunko, víš že dobrá hospodyně pro pírko i přes plot skočí" řekla babička a kopla Barunku do prdele nohou starou bosou vetchou až Barunce chudince vyletla nudle z nosu jako námořnické lano. "Já se na to pírko vyseru" pravila Barunka a poškrábala se na prdeli. "To se nesluší" povídal Vilímek a praštil babičku cihlou do hlavy. Babička vyskočila jako zajíc střelený brokovnicí. Pan Prošek seděl v pokoji. Velkým horkem se mu pařily koule. Otevřel tedy okno, aby mu alespoň trochu vál vánek do prdele. V tom u splavu začala ječet Viktorka. "Co ta kurva dnes tolik ječí?" ptal se pan Prošek. "Inu to víte", povídá moudře babička. Když jí svrbí, je to horší než podebraná pata. Pan Prošek zahučel cosi o prdeli a zlostí přirazil okno, protože se mu na špičku vocasu posadila moucha. Najednou zahučel kočár, do myslivny přijela kontesa. "Smím vám políbit ruku?" ptal se pan Prošek. "Polibte mě třeba prdel" s úsměvem odpovděla kontesa. "Nechtěla byste trochu medu?" starala se babička. "Na to se vám vyseru, ale chcala bych jak koroptev" odpovděla kontesa a přívtivě se usmála. Po svačině se na Bělidle rozhodli, že půjdou do zámku navštívit paní kněžnu. "Půjdeme do zámku" těšily se děti. "Do prdele půjdete a né do zámku, ješte by jste se tam přežraly a posraly jako posledně" povídá babička. Ale děti ješte chvíli babičku přemlouvaly aby je vzala sebou a za chvíli si to všichni sraly k zámku. Babička šla co krok to prd. Přišlo na mě kyselo, povzdechla si babička, ješte bych se tam posrala. Vilímek si myslil jaká by to byla sranda kdyby paní kněžna šlápla do hovna. Přisraly si to na zámek právě když komorník šoustal komornou. "Človek si ani nemůže pořádne zamrdat pro tu pakáž" řekl komorník a otevřel jim. Na zámku si všechno pořádne prohlédly. Vilímek obdivoval sošku amorka. "Polož to," povídá babička "víš že máš olšové ruce". Ale sotva to dořekla, amorek byl na sračku. Všichni se dali do slepování. Babička chtěla právě přilepit čuráčka, když v tom přišla paní kněžna a povídá: "Ten kousíček co držíte v ruce přijde přilepit smrem dolů a né nahoru!". Chvíli se o tom s babičkou dohadovala až to babičku nasralo a povídá: "Paní kněžno, já vidla už neco čuráků ale všechny byli nahoru. Paní kněžna smutně odstoupila k oknu a vzdychla si "Šťastná to žena". Když se s kněžnou rozloučily, sraly si to domů, jen komorník za nimi křičel: "Ještě sem jednou přijďte a nakopu vám do prdele a prásknul dveřma". Babička se lekla a posrala se Vilímek měl radost že to babičce vyšlo. A nedělní odpoledne na Starém Bělidle bylo v prdeli.

Dárek

9. srpna 2006 v 16:37 Ftípečky

Dáreček

On koupil svojí milé rukavičky a v obchodě je zaměnili za kalhotky. On si toho nevšiml a k dárku připsal lístek.

MOJE MILÁ
Koupil jsem ti to, co jsem si na naší schůzce všiml, že nemáš. Měli i dírkované, ale ty se mi nelíbyli, protože by bylo vidět pod nimi to, co tak rád líbám. Před použitím si je napudruj, aby si voněla. Při návštěvě si je stáhni do polovice, to je v móde. Ale i proto, aby jsem viděl tvoje skvosty. Až k tobě večer příjdu tak mi povíš jak se ti můj dárek, který jsem zkoušel na predavačce, líbí. Ta mi ukázala jak se to má dělat.
Tvůj P.O.

A bylo po lásce.

ČSP 2006

9. srpna 2006 v 8:15 Sk8
Právě proběhl závod ve Zlíně, bohužel pršelo..... tady je plakát, kde si můžete přečíst kde ČSP 2006 pokračuje......


MČR ve vertce

9. srpna 2006 v 8:12 Sk8
Mistrovství ČR ve vertikální rampě. Česká republika nemá sice příliš mnoho jezdců, kteří by se téhle disciplíně věnovali, nicméně snad právě takovéhle závody a jim podobné události pomohou v rozšíření tohohle odvětví skateboardingu. Závod se pojede 26.8. v Hradci Králové v areálu TJ sokol. Vstupné i startovné je zdarma a jezdci obdrží jídlo a pití zdarma. Tomu se říká způsob, jak přilákat ridery k vertovému skateboardingu. Po závodech proběhne ještě koncert a samozřejmě afterparty. Pokud nebudete mít nic lepšího v plánu, přijďte trochu podpořit vertaře a třeba se taky něco naučit.Fishbone

7. srpna 2006 v 17:27 Loga

MANOWAR

7. srpna 2006 v 13:23 Music
MANOWAR
Baskytarista a lídr skupiny Joey DeMaio pracoval jako pyrotechnik pro Black Sabbath a při tom se seznámil s kytaristou Ross the Boss, který v té době hrál se skupinou Shakin Street; předkapelou Black Sabbath. Jako zpěvák se k nim později připojil Eric Adams a bubeník Donnie Hamzik, čímž byl položen základ skupině Manowar. Od začátku byla jejich hudba založena na epickém zvuku a ovlivněna skladatelem vážné hudby Richardem Wagnerem. Ve spojení s texty ovlivněnými fantasy literaturou a nordickou mytologií je Manowar považován za představitele žánru Power Metal.
Na debutovém albu skupiny Battle hymns vydaném v roce 1982 vystupuje s mluveným slovem režisér Orson Welles, který později namluvil část textu pro skladbu "Defender" z alba Fighting the World.
Pro další album se Manowar spojili s novým vydavatelstvím a dle některých zdrojů podepsali smlouvu vlastní krví. Na této desce nahradil Donnie Hamzika za bicími Scott Columbus, který se stal základem klasické sestavy. Třetí album Hail to England bylo nahráno a smícháno za 6 dní.
V roce 1984 byl Manowar zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako nejhlasitější skupina světa.
V roce 2006 je skupina stále aktivní, koncertuje a plánuje vydání nového alba. Joey DeMaio založil vydavatelství Magic Circle Music, které se zaměřuje na žánr Power Metal, Epic Metal. Mezi jeho klienty patří mimo jiné např. skupina Rhapsody.
Vydání nového alba, které bylo naplánováno na duben 2006, bude zpožděno o několik měsíců kvůli zranění ruky kytaristy Karla Logana, který havaroval na motocyklu v lednu 2006.

Red Hot Chilli Peppers

7. srpna 2006 v 12:53 Music
Red Hot Chili Peppers
Americká, původní punková formace vznikla v L.A. roku 1983. Nyní se dá tvorba kapely popsat jako elektrické spojení hip hopu, funku a heavy metalu. Největši popularitu zažili s albem Blood Sugar Sex Magic v roce 1991 a píseň Under the Bridge se hraje dodnes. Členové kapely odcházeli a přicházeli, dnešní sestavu tvoří zpěvák Anthony Kiedis, kytarista John Frusciante, basák Michael Balzary a bubeník Chad Smith. Do roku 2006 mají za sebou 9 úspěšných alb a spoustu fanoušků po celém světě.