Prosinec 2006


DIVOKEJ ZÁPAD

27. prosince 2006 v 15:16 Music
DIVOKEJ ZáPAD
Kapela DIVOKEJ ZÁPAD vznikla v lednu 2001 po rozpadu punkové kapely ,,YNLOK ELDEV ANLOK". Znovuzrození této kapely,která hrála krátce v první polovině devadesátých let a kterou založili stávající členové Fuča a Luďa se zdálo býti nejlepším řešením nejen proto,že samotný název je pro nás i v této době stále aktuální a naše pocity směrem na západ stejně rozporuplné,ale i proto že nás nic jiného nenapadlo. Původní složení Divokého západu:Michal Pavlíček,Miroslav Kocourek,Radek Hudec,Marek Fučík a Luďa Kajtman.

SNB - Snowboarders

27. prosince 2006 v 14:55 Sport


SK8 - Shaun White Album

27. prosince 2006 v 14:51 Sport

BIKE - bmx cup 04

27. prosince 2006 v 14:38 Sport

3 NEJOČEKÁVANĚJŠÍ FILMY NA ROK 2007

27. prosince 2006 v 14:23 Bulvár
PIRÁTI Z KARIBIKU - NA KONCI SVĚTA
Česká premiéra: 24. května
Třetí pirátské dobrodružství s neodolatelným Johnnym Deppem!
Otevřený konec druhého dílu, který zanechal oblíbené hrdiny Pirátů z Karibiku - výstředního kapitána Jacka Sparrowa, udatného kováře Willa a neohroženou Elizabeth - ve velice svízelné situaci, měl fungovat jako návnada na další díl. Třetí výpravné akční dobrodružství točil Gore Verbinski zároveň s druhým dílem, přesto se detaily dalšího příběhu zatím daří tajit. Víme, že se vrátí oblíbené postavy; Will (Orlando Bloom) a Elizabeth (Keira Knightley) se budou snažit zachránit kapitána Jacka (Johnny Depp). Ale přibudou i hrdinové noví. Konečně uvidíte Keitha Richardse jako Granta Sparrowa a novým záporákem bude orientální pirát v podání Chow Yun-Fata.

Žánr: akční, dobrodružný, komedie
Režie: Gore Verbinski
Scénář: Tedd Elliott, Terry Rossio
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Johnny Depp (Jack Sparrow), Orlando Bloom (Will Turner), Keira Knightley (Elizabeth Swann), Geoffrey Rush (Barbossa), Jonathan Pryce (guvernér Weatherby Swann), Bill Nighy (Davy Jones), Chow Yun-Fat (kapitán Sao Feng)


HARRY POTTER A FÉNIXŮV ŘÁD
Česká premiéra: 19. července
Na čarodějnického učně čeká nový školní rok, noví učitelé a nová nebezpečí
Pátý rok nezačne pro čarodějnického učně Harryho nijak zvlášť vesele. Ještě před odjezdem do bradavické školy čar a kouzel ho napadnou mozkomorové a ani pak nečekají patnáctiletého chlapce lehké chvilky. Musí čelit pomluvám, pubertě, problémům s první láskou a navrch nové zákeřné učitelce dosazené z ministerstva. Ta nejenže kontroluje všechny žáky i profesory, ale navíc dostane na starosti lekce Obrany proti černé magii, které vůbec nerozumí. A přestože temná síla zlého Voldemorta neustále narůstá, kouzelnický svět nechce jeho návratu za žádnou cenu uvěřit. Naštěstí je tu Harry, Ron, Hermiona a Fénixv řád v čele s Brumbálem a Siriusem Blackem... Filmová adaptace pátého dílu populární fantasy série si bude muset poradit s rozsáhlou knižní předlohou, čítající zhruba 800 stran.

Žánr: Dobrodružný, Rodinný, Fantasy
Režie: David Yates
Scénář: Michael Goldenberg, J. K. Rowlingová (kniha)
Hudba: John Williams (ústřední instrumentální motiv)
Hrají: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Jason Isaacs (Lucius Malfoy)


tHE SIMPSONS MOVIE
Česká premiéra: 27. července
Jsou žlutí, vtipní a dvojrozměrní. Hrdinové kultovního televizního seriálu budou mít konečně celovečerní film.
V záplavě trojrozměrných animáků bude filmová podoba celovečerního seriálu o rodince Simpsonových ze Springfieldu jistě nepřehlédnutelná. Dlouho očekávaný snímek bude prý mít ekologické poselství, Homer Simpson má způsobit katastrofu, když omylem znečistí vodní zdroj nukleárním odpadem. "Cítíme, že je ten pravý čas, aby Simpsonovi měli celovečerák... a taky na to, aby Milhouse vyhrál Oscara," prohlásil jeden z tvůrců původního seriálu MattGroening. Zatím to vypadá, že Simpsonovy ve filmu uvidíme stejně jako americké publikum v červenci příštího roku.
Žánr: animovaný, komedie
Režie:David Silverman
Scénář:Matt Groening, James L. BrooksHudba:
Danny Elfman, Hans Zimmer
Hrají: Mluví (v originálním znění): Dan Castellaneta (Homer Simpson/Klaun Krusty), Julie Kavner (Marge Simpson), Nancy Cartwright (Bart Simpson), Yeardley Smith (Lisa Simpson)
Magnetky %)

26. prosince 2006 v 22:53 °ACCESSORIES°Smrdící bombičky

26. prosince 2006 v 22:25 °PTÁKOVINY°
←3 kusy ampulek se smradem. Stačí ampulku hodit o zem nebo rozšlápnout a je smrad, že by jeden pad. ( 29Kš za kus )


Hlen - nechutná básnička =0)

26. prosince 2006 v 22:04 Ftípečky

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Po stěně se klouzal HLEN,
byl jsem z něho okouzlen,
ach ta zeleň, ach ta žluť,
Hned jsem na něj dostal chuť!!
Namazal jsem ho na chleba,
zklouznul dolů, nezbeda!
Zalez jsem si do koutka
ACH To BYLA POCHOUTKA!!!!
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

,,HRA" - Na kamenné tváře 8-D

26. prosince 2006 v 22:00 °PTÁKOVINY°
Na kamenné tváře
Jak se hra hraje : Hra se hraje nejlépe u kulatého stolu, na kterém je ubrus. Kolem stolu si sedne nejméně 6 lidí, může i víc (záleží, jak je stůl velký). Když usednou, tak si každý sundá spodní část oblečení (tj. kalhoty, sukně, kalhotky, slipy, ponošky). Hra spočívá v tom, že jeden se vždy vylosuje (na způsobu losování nesejde) a vleze si pod stůl. Vybere si jednoho člověka, se kterým si pod tím stolem může dělat, co chce.Ten dotyčný musí zachovat kamennou tvář. Ostatní kolem stolu to na něm nesmí poznat, že si s ním dole někdo HRAJE. Pokud to poznají, musí si dotyčný, který ztratil kamennou tvář, svléknout jednu část horního oblečení (tj. svetr, tričko, košili, tílko, podprsenku). Prohrává ten, kdo je úplně nahý.

Doporučení : Nehrajte hru, pokud je ve hře přítomna vaše drahá polovička. Je to trošku divné, když je dotyčná polovička dole a s vámi se DOLE nic neděje a najednou někdo naproti ztratí kamennou tvář.

,,HRA" - Test šikovnosti

26. prosince 2006 v 21:59 °PTÁKOVINY°
Nabídnu kamarádovi - kuřákovi test šikovnosti:
vezmu jeho co nejplnější krabičku cigaret a vybídnu ho, aby vystrčil obě ruce a roztáhl prsty. Vytahuju jednu cigaretu za druhou a strkám mu je mezi prsty. Kdyz obsadím všech 8 mezer tak jedu dal (musi v tech mezerách držet víc cigaret). Prubežně se ho ptám : "Udržíš to?", on zpravídá hrdě přikyvuje (neni to nic tezkyho :)) Když umístím všechny cigarety, zeptám se ho naposledy stejnou otázkou a po přikyvnutí prohlasím: "tak na co potřebuješ tu krabičku" a co nejvíc ji zmuchlam, připadně roztrhám.
Pohled na troubu s nastrkanejma cigarama mezi prstama co nevěřícně kouká jak mu mizí krabička a nemuže proti tomu nic udělat je božskej :))) Ale až mu dojde, že od příště se bude smát už jen on, tak si ho zase usmíříte :))

Bow wawe

26. prosince 2006 v 21:54 Music
V překladu ,,oblouková vlna'' je hiphopová skupina, která vznikla někdy kolem roku 1997. Kapela brousila převážně instrumentálky, ale to se změnilo zhruba před dvěma lety, kdy to sestavou otřáslo, pár lidí odešlo a do Bow Wave naskočila dvojice MC's, se kterou sestava jakoby chytila druhý dech. Bow Wave s Emsou a Blážinem zaznamenali přerod k parádnímu hip hopu. Už jejich předloňský koncert v pražském periferním klubu Delta, kde předskakovali Floexovi, naznačoval, že máme co dělat s partou, která se na hip hop dívá po svém a s vystříbeným vkusem. Delikátní najazzlá instrumentace se sráží s drze přisprostlým frázováním dvou MC's a považte, ono to funguje! Kapela vydala svoje debutové album EMIGRANT na konci roku 2004 pro značku Escape/EMI.

Puzzle on - line

26. prosince 2006 v 21:23 Odkazy
http://www.flash-gear.com/npuz/ tak to je odkaz, který jsem našla na jednom z mých spřátelených blogů http://ssaarraahh.blog.cz/ , můžete si tam vložit třeba svojí vlastní fotku a poskládat si ji jako puzzle

Možná vás to pobaví...

26. prosince 2006 v 21:22 Odkazy
Taková blbost, ale možná vás to pobaví... ( btw. stačí vám jen minutka... moc času to nezabere )
http://www.cartoline.it/pics/scherzi_150404_01.swf