Květen 2007Videa - Bungee Jump

7. května 2007 v 11:59 BungeeJumping
houpačka

Videa - Zorb

7. května 2007 v 11:55 Zorbing


Rafting

7. května 2007 v 11:11 Rafting

Rafting

Jedná se o sportovní aktivitu, při které se sjíždí divoké řeky na speciálních gumových člunech tzv. raftech. Při tomto sportu můžete poznat krásu divokých řek bezpečně bez dlouholetého tréninku. Spatříte krásná přírodní místa z perspektivy, kam se suchou nohou nikdy nedostanete. A nejen to. Rafting je také o dobrodružství, kamarádství, týmové spolupráci při překonávání peřejí a o síle a kráse divoké vody.

Program

Kompletní seznámení s raftingem a vodní záchranou, teoretická výuka, výuka na klidné vodě, výuka jízdy v divokém proudu, vlastní sjíždění, výuka vodního rodea ve válci. Délka jednotlivých částí se upravuje podle zkušeností a dovedností zákazníků.

Tělesné předpoklady a podmínky

Určeno jen pro velmi dobré plavce.

Počasí

Nejezdí se za bouřek a deštivého počasí.

Počet účastníků

Určeno pro 1 - 4 osoby.

Diváci

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Cena zahrnuje zapůjčení kompletního vodáckého vybavení (helma, vesta, pádlo, člun, neoprén, neoprénové boty, vodácká bunda).

Sezóna

Od dubna do září.

Objednávka

Minimálně 2 týdny předem.

Ostatní

V programu je zahrnuta účast vodního instruktora na každém člunu. Min. počet účastníků jsou 4 osoby.

Cena je přibližně 1000kč = při účsti 4 osob 250kč na osobu ... rafty jsou i pro více nž 4 osoby, a na raftu se můžete plavit i po klidné řece popř. s pár mírnými splavy, tato verze se využívá pro školní výlety a dá se přirovnat k plavně na malé loďceVodní lyžování

7. května 2007 v 10:58 Vodní lyžování

Vodní lyžování

Navzdory tomu, že ČR nemá žádné moře, ani Balaton, je tento sport u nás velmi rozšířený a na dobré úrovni. Máte rádi lyžování v zimě? Tak to zkuste i v létě. Je to trochu něco jiného, ale je to docela dobrá sranda - vřele doporučuji.
Program
Nejdříve se dozvíte pár informací, které Vám mají prozradit taje tohoto sportu, tak aby jste si jízdu co nejvíce užili. Jízd máte k dispozici 20 což je zhruba hodina jízdy. Lyže a vesta jsou v ceně jízd.
Podmínky
Jízdu mohou absolvovat děti od 12 let. Minimální výška je stanovena na 120 cm.
Počasí
Lyžovat jde téměř v každém počasí kromě bouřek a zimních měsíců.
Čas
cca. 1 hodinu + příprava
Počet účastníků
Určeno pro jednu osobu. Na místě je možnost si koupit jízdy i pro další uchazeče.
Diváci
Diváci jsou vítány.Mohou filmovat i fotografovat.
Oblečení
Sebou potřebujete pouze plavky zbytek bude zapůjčeno.
Sezóna
Od dubna do října nejlepší období jsou prázdniny.
Objednávka
Minimálně 1 týden předem
Cena +/- 1000kč

Zorbing

7. května 2007 v 10:37 Zorbing

Zorbing

Toto adrenalinové dobrodružství pochází z Nového Zélandu, kde vznikl také dnes již všem známý BungeeJumping. Vynálezci tohoto sportu, Andrew Akers a Dwan van de Sluis, se nechali inspirovat skicou Leonarda da Vinciho - muž s rozpaženýma rukama v kruhu. Zorb je průhledná koule ze speciálního PVC s průměrem přes 3 metry a hmotností 90 kilogramů. Dovnitř vlezete tunelem, připoutáte se a pak se již jen kutálíte a kutálíte ze svahu dolů. Na konci tohoto zážitku je bezpečné zastavení díky protisvahu, speciální síti nebo vodní hladině.

Program
Po krátkém seznámení se zorbem probíhá příprava na vlastní zorbování, kde bude vše precizně probráno a připraveno. Následuje průlez do "průhledné koule" a bezpečné připoutání popruhy k zorbu. Pak již následuje jen kotoul za kotoulem, při kterém budete mít neustálý úsměv na tváři.

Podmínky
Zorbování není doporučeno osobám menším než 150 cm. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce. Před jízdou je nutné podepsat prohlášení o zdravotním stavu.

Počasí
Termíny jsou naplánované podle předpovědi na dny, kdy bude počasí vhodné pro zorbování.

Čas
Vlastní "kutálení" trvá přibližně 2-5 minut. Příprava s jízdou přibližně 30 minut.

Počet účastníků
Dárek je určen pro 1 až 2 osoby. Další jízdy se dají na místě dokoupit.

Diváci
Diváci jsou vítáni, při jízdě mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení
Doporučume přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou, větší šperky, především náušnice, doporučume odložit.

Sezóna
Od května do září. Nejlepší možnosti přes léto.

Objednávka
Minimálně 1 měsíc předem.

Cena se pohybuje přibližně 2000kč pro 2 osobyPaintball

7. května 2007 v 10:00 Paintball

Paintball

Chcete svému kamarádovi dát skvělý dárek a přitom mu pořádně vyprášit kožich? Tak to je pro Vás jako stvořený paintball. Tato hra se hraje převážně v přírodě. Mezi nejoblíbenější paintballové hry patří hra o vlajky, kde proti sobě bojují dvě, nebo více družstev o své zástavy. Pokud je hráč zasažen, tak vypadává ze hry. Další klasickou hrou je všichni proti všem. Od nás si pronajmete správné oblečení a flinty a hrrrr na ně!!!
Hráčům bude zapůjčeno kompletní paintballové vybavení - poloautomatická zbraň, CO2, maska, maskovaná kombinéza, paintballové rukavice a kukla.
Před začátkem hry projdou všichni hráči instruktáží o zacházení se zapůjčenou zbraní, pravidlech hry a bezpečnosti.
Hra "Na vlajku" - oba týmy začínají ve stejnou dobu na protilehlých koncích hrací plochy, základna každého týmu je označená vlajkou. Cílem hry je získat vlajku soupeře.
Počasí
Možno hrát za jakéhokoli počasí (i ve sněhu) - záleží na odolnosti hráčů.
Podmínky
Paintballu se mohou zúčastnit dospělí i děti od 12 let. Děti a mládež od 12 do 18 let pouze se souhlasem rodičů.
Čas
Jedna hra trvá přibližně 15 minut. Celková hrací doba je 3-4 hodiny.
Počet účastníků
Určeno pro 6 osob, pro všechny osoby zajištěno kompletní vybavení a 75 kuliček. Kuličky se dají samozřejmě dokoupit.
Diváci
Diváci do hřiště smějí pouze s ochrannou maskou po svolení instruktora, který je poučí o bezpečnostních pravidlech. Hřiště je obehnáno ochrannou sítí, takže mimo hřiště se mohou diváci pohybovat bez ochranných prostředků a sledovat dění na hřišti. Diváci mohou fotografovat a filmovat. Hrát se může na speciálních hřištích s nafukovacími překážkami nebo v rozpadlých budovách ( s trošku dobrou statikou :-)
Oblečení
Doporučuje se pohodlné sportovní oblečení a pevné boty. Ostatní výstroj a výzbroj bude zapůjčena.
Sezóna
Celoročně
Objednávka
Minimálně 2 týdny předem.
a nakonec přibližná cena: odvíjí se podle počtu nábojů a hráčů ale cena se přibližně pohybuje od 3500Kč do 4500Kč s 100 nebo 200 náboji ... záleží na poskytovateli někde dostane za cenu 4000kč 100 nábojů a někde za stejnou cenu 200 nábojů

Bungee

7. května 2007 v 9:38 BungeeJumping

Bungee jumping

Tento sport určitě nemusíme moc zeširoka představovat. Je to jeden z nejznámějších adrenalinových sportů vůbec. Skáče se z mostů, jeřábů,
ale třeba také z vysílačů. Je to překvapující, ale tento sport je navzdory své zdánlivé riskantnosti velmi bezpečný. Pro Vašeho oslavence bude tento dárek jistě nezapomenutelný zážitek.
Program
Po krátkém seznámení se skokem probíhá příprava na vlastní seskok, kde bude vše precizně probráno a připraveno.Pak již následuje ten okamžik. 5, 4, 3, 2, 1, JUMP!

Podmínky
Seskoky mohou provádět dospělí i děti od 15 let. Děti do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Minimální výška je stanovena 120 cm.

Počasí
Seskoky nelze provádět při hustém dešti nebo nárazovém větru.

Čas
Seskok se vším všudy trvá maximálně 15 minut.

Počet účastníků
Určeno pro jednu osobu. Na místě je možnost si koupit skoky i pro další uchazeče.

Diváci
Diváci jsou vítáni, při skoku mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení
Doporučuje se přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou, větší šperky, především náušnice, se doporučuje odložit.

Sezóna
Od dubna do října.Nejlepší skoky přes léto.

Objednávka
Minimálně 1 týden předem.